DIVADELNÁ CHALUPKA 2017

DIVADELNÁ CHALUPKA 2017

NEČAKAJ KÝM SVET PRÍDE ZA TEBOU. VYDAJ SA ZA NÍM SÁM!
PROGRAM FESTIVALU
Čo vŕta mladým divadelníkom v hlavách
Čo vŕta mladým divadelníkom v hlavách
ČO VŔTA MLADÝM DIVADELNÍKOM V HLAVÁCH alebo REFLEXIE ŽIVOTA DIVADELNÚ CHALUPKU NEMINÚ Sú mladí, hraví, veselí a často označovaní za tých čo nevedia a nechcú...
Read More
Veselo i vážne, ale hlavne hravo
Veselo i vážne, ale hlavne hravo
VESELO I VÁŽNE, ALE HLAVNE HRAVO alebo DETSKÉ DIVADLÁ PATRIA K DIVADELNEJ CHALUPKE Detské divadelné súbory patria od prvých ročníkov festivalu DIVADELNÁ CHALUPKA k jeho...
Read More
Nečakaj kým svet príde za tebou
Nečakaj kým svet príde za tebou
NEČAKAJ KÝM SVET PRÍDE ZA TEBOU. VSTAŇ A PRÍDI SI UŽIŤ ČLOVEČINUaleboUŽ 13. ROČNÍK INŠPIRATÍVNEHO FESTIVALU DIVADELNÁ CHALUPKA V BREZNE Michal Novák z Divadla Commedia...
Read More
Povedali o nás
Povedali o nás
Marica Šišková režisérka a pedagogička ZUŠ J. Rosinského v Nitre     Divadelná Chalupka sa mi vždy spája s otvorenou náručou a priateľskými stretnutiami. Mali sme...
Read More

DIVADELNACHALUPKA

Do divadelného besnenia zostáva:

Pripravili sme pre Vás

20. 9. 2017

Sála MsDK, Švermova 7, Brezno

9.00 a 11.00 - FÓNKA A TÓNKA Z GRAMAFÓNIE, DIVADLO POD BALKÓNOM, BB

19.30 - SPÁLENÁ VEČERA, DS J. Chalupku mesta Brezno

Synagóga, Štúrova ul., Brezno

10.00 - MADE IN POLAND, Divadlo Apostrop, Liptovský Mikuláš
17.30 - MADE IN POLAND, Divadlo Apostrop, Liptovský Mikuláš

Predstavenia v obciach a na školách

8.30 DK Závadka - PES JEANA LABADIEHO a DREVENÁ KRAVA, DK ZŠ St. Tekov
11.00 – DK Polomka - PES JEANA LABADIEHO a DREVENÁ KRAVA, DK ZŠ St. Tekov
8.30 – ZŠ MPČĽ - HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica
11.00 - MŠ MPČĽ - HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica

M-Klub, Švermova 7, Brezno

14.00WORKSHOP PRE MLADÉ DIVADLO, lektorka: Iga Jambor-Skupniewicz

22.00 - Klubové programy pre účastníkov festivalu

21. 9 2017

Sála MsDK, Švermova 7, Brezno
8.30 - VLAK DO NEBA, DM Vaša Banda, Žilina
19.30 - HOLUBY, Mestské divadlo Žilina

MŠ P4

8:30HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica

Synagóga, Štúrova ul., Brezno

9.00 a 11.00 MAMUSIU, COZ TO ZA PTASZEK (v poľštine s titulkami)
Iga Jambor-Skupniewicz, Teatr Agrafka, Chmelno, Poľsko
17.30MAMUSIU, COZ TO ZA PTASZEK (v poľštine s titulkami)
Iga Jambor-Skupniewicz, Teatr Agrafka, Chmelno, Poľsko

MŠ Hradby

11:00 - HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica

Predstavenia v obciach a na školách

10.00 DK Č. Balog - PES JEANA LABADIEHO a DREVENÁ KRAVA, DK ZŠ St. Tekov

12.00 – DK Podbrezová - VLAK DO NEBA, DM Vaša Banda, Žilina

M-Klub, Švermova 7, Brezno

22.00 - Klubové programy pre účastníkov festivalu

22. 9. 2017

Sála MsDK, Švermova 7, Brezno
10.00 - ANNA FRANKOVÁ, Nové divadlo Nitra
19.00 -ANNA FRANKOVÁ, Nové divadlo Nitra

Synagóga, Štúrova ul., Brezno

9.00 a 11.00 - JOLANA A JONATHAN / OSTROV – DDS Hugo BB a DDS Modré Traky

Vráble

M-Klub, Švermova 7, Brezno

14.00 WORKSHOP PRE MLADÉ DIVADLO, lektorka: Iga Jambor-Skupniewicz

22.00 - Záverečné spoločenské stretnutie

organizátorov a účastníkov festivalu s predstaviteľmi mesta a sponzormi.

 

Ďakujeme ľuďom ktorí nás podporujú

Organizátori

Hlavní partneri

Reklamní partneri

Mediálni partneri